Ar Greitieji.lt suteikia kreditus?

Greitieji.lt neteikia greitųjų kreditų, o tik pateikia šiuo metu Lietuvoje kokybiškai ir patikimai veikiančias greitųjų kreditų bendroves vienoje vietoje.

Per kiek laiko galiu gauti greituosius kreditus?

Greitieji kreditai suteikiami kiekvienu atveju skirtingai. Dažniausiai greitieji kreditai suteikiami per 15 minučių po registracijos mokesčio pervedimo ir paraiškos patvirtinimo pavedimu (dažniausiai registracijos mokesčio patvirtinimo suma yra 0,01 ct). Mūsų svetainėje pateiktose bendrovėse greitieji kreditai suteikiami nuo 15 minučių iki 48 valandų laikotarpyje, o sumos atitinkamai svyruoja nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių eurų.

Ar galiu gauti greitąjį kreditą jei esu nedirbantis?

Greitieji kreditai nedirbantiems asmenims bendraja tvarka neišduodami. Tokiu atveju patariama kreiptis tiesiogiai į kredito bendrovę. Dažniausiai greitieji kreditai suteikiami dirbantiems ir 18-22 metus turintiems asmenims. Kiekviena kompanija pasirenka savo amžiaus cenzą, kuriuo nustato nuo kokio amžiaus asmenims bus suteikti greitieji kreditai.

Ką turėčiau žinoti planuodamas teikti paraišką greitąjam kreditui gauti?

Visuomet planuojant naudotis kredito bendrovių teikiamomis paslaugomis verta žinoti, jog prieš imdamas kreditą turite isitikinti, kad “nešoksite aukščiau bambos” ir neimsite tokios sumos, kurios neturėsite galimybės gražinti. Visuomet būtina įvertinti savo finansines galimybes. Dižiojoje dalyje kredito bendrovių pinigai internetu išduodami per 15 minučių po registracijos mokesčio pervedimo (jis dažniausiai būna laikomas Jūsų turimos sąskaitos autentiškumo įrodymas ir siekia 0,01 ct dydį). Primename, kad asmenys turi būti 18-22 metų amžiaus ir dirbantys. Kiekvienu atveju visuomet rekomenduotina kreiptis tiesiai į kreditų davėjus, kadangi bendrovės visuomet pasirengusios įvertinti kiekvieną atvejį individualiai.

Ar imdamas kreditą internetu galiu gauti paskolą grynais?

Taip. Tai įmanoma. Mūsų svetainėje viena iš bendrovių ( PROVIDENT.LT ) teikia ir tokią paslaugą, kai brokeris atvyksta į namus ir paduoda pinigus grynaisiais. Tai visuomet naudinga ir patogu jei turite ribotą pasiekiamumą prie interneto arba neturite banko sąskaitos.

Ar verta imti greitąjį kreditą?

Neretai susiduriame su įvairiomis situacijomis kai patiriame neplanuotų išlaidų ir prireikia nedidelės sumos pinigų, tačiau vykti į bankus nėra ūpo, nes ilgas procesas ir ne visada esanti galimybė suderinti patogų laiką apkartina situaciją. Tokiu atveju būtent greitieji kreditai yra sprendimo būdas. Bet kuriuo atveju, sprendimą priimate Jūs.

BVKKMN - Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma

BVKKMN - bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma. Tai matematinis finansų institucijų matavimo metodas, sukurtas apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos kainą - palūkanas, įmokų mokėjimo mokesčius ir administracines išlaidas, kurias klientas turėtų sumokėti imdamas paskolą ilgiau nei vieneriems metams. BVKKMN dydis priklauso nuo paskolos termino ir sumos dydžio - kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo mažesnė BVKKMN.